پیکر تراشی (بادی جت) روشی تازه جهت خارج کردن چربی از بدن و ساخت کشور آلمان می باشد که در طراحی آن از آب برای خارج کردن چربی از بدن استفاده شده است.

این روش یک عمل سرپایی کوچک می باشد که بدون نیاز به بیهوشی و از طریق بی حسی موضعی در کلینیک ها انجام می شود.

نحوه انجام پیکر تراشی

در پیکرتراشی به صورت کنترل شده آب با فشار به زیر پوست و بین بافت چربی پاشیده می شود که این عمل باعث خردشدن چربی ها می شود و توسط دستگاه از بدن خارج می شود.

پس از انجام این عمل کبودی و تورم بافت خیلی کمتر از روش های دیگرمی باشد.

کاربرد

چربی که توسط آب خرد می شود بافت سالمی دارد و می توان از آن برای تزریق به نواحی دیگر بدن مانند سینه ، چین و چروک و باسن استفاده شود.

در لاغری با پیکرتراشی بافت نامناسب چربی ها زیر پوست که بعضا در مقابل رژیم غذایی و فعالیت های بدنی مقاوم به نظر می آیند بصورت کاملا حرفه ای و راحت بدون آسیب به نحوی خارج می شوند که کارایی های فراوانی داشته باشد.

مزایا پیکر تراشی

از مزایای روش پیکر تراشی ایمن بودن و بدون عارضه بودن آن در مقایسه با سایر روشها در این روش با توجه به اینکه میزان بسیار کمتری از مایع تامیسنت استفاده می شود.

لذا هیچ عارضه ای(حتی سرگیجه ها و بدی حال عمومی که درسایر روشها شایع است و به علت جذب همین محلول تامیسنت در بدن است) وجود نخواهد داشت وماساژ تخلیه های دردناکی که درسایر روش ها شایع است و به علت باقی ماندن همین مایع تامیسنت است در این روش وجود دارد.

پیکرتراشی باید در کلینیک و درمانگاه های مجهز و زیر نظر پزشک متخصص انجام شود.